Psycholog Online

Pomoc bez granic

Pomoc przez Skype to propozycja dla tych osób, które z różnych przyczyn nie mogą spotkać się ze mną osobiście, ponieważ mieszkają w odległych miejscowościach, aktualnie przebywają poza granicami kraju lub odczuwają pewien opór przed bezpośrednim spotkaniem i wybierają ten rodzaj komunikacji. Szczególnie istotny jest kontakt online dla osób mieszkających za granicą, gdy nie mają dostępu do polskiego psychologa na miejscu. Różnice kulturowe mogą utrudniać a nawet uniemożliwiać pełne zrozumienie przeżywanych stanów, emocji, uczuć. A przecież w kontakcie z terapeutą najważniejsze jest to, aby mieć poczucie bycia zrozumianym.

Psycholog Online

Z dogodności kontaktu online korzystają również ci, którzy rozpoczęli już terapię u mnie w gabinecie, ale wyjechali w delegację lub wyemigrowali a chcą kontynuować pracę terapeutyczną. Dzięki takiej formie – przez Skype – nasze spotkania mogły być nadal kontynuowane.

Na podstawie doświadczenia w udzielaniu pomocy psychologicznej przez Skype wiem, że w praktyce sprawdza się ona bardzo dobrze. Dzięki video-rozmowom udało mi się pomóc wielu osobom będącym fizycznie bardzo daleko, ale emocjonalnie bardzo blisko. 🙂

Jak przebiega praca przez Skype? 

Jest to video – rozmowa, przebiegająca tak samo, jak podczas pracy w gabinecie. Różnica polega na tym, że widzimy i słyszymy się za pomocą kamery komputera lub telefonu.

Przez Skype prowadzę sesje indywidualne, ale też z parami. Jak pracuję – opis znajdziesz tutaj, a jak pracuję z parami i małżeństwami – napisałam tutaj.

Jeśli potrzebujesz wsparcia psychologicznego a mieszkasz poza granicą Polski, w innym mieście lub z innych powodów wygodniej Ci jest porozmawiać przez Skype, skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń