Opinie

WIĘCEJ OPINII O MNIE ZNAJDZIESZ NA ZNANYLEKARZ.PL

 

Bardzo dobra specjalistka w swojej dziedzinie. Oprócz tego, że słucha, to dużo komentuje i daje rady, które po wdrożeniu dały nieocenione efekty dla naszego małżeństwa.

Joanna

Konkretna i rzeczowa specjalistka, a przy tym bardzo miła. Bardzo mi pomogła i za to będę Jej wdzięczna do końca życia.

Dorota

Pani Dorota prezentowała bardzo wysoki poziom wiedzy na tematy związane z moim problemem, a podczas rozmów wprowadza fajną atmosferę.

Sebastian

Terapeutka niezwykle wyrozumiała, ciepła, rzeczowa, profesjonalnie podchodzącą do zgłaszanego problemu. Spotkania z Panią Dorotą pokazują światło w tunelu, nawet kiedy myśli się, że sytuacja nie ma rozwiązania.

Mariola

Miła i ciepła osoba, dzięki czemu czułam się swobodnie podczas spotkań.

Ela

Polecam Panią Dorotę, która jest pełną empatii, ciepłą terapeutką, która wzbudza zaufanie swoją zdecydowaną postawą.

Magdalena

Dobra terapeutka, bardzo pomogła w zdiagnozowaniu mojej sytuacji małżeńskiej. Trafne spostrzeżenia oraz rozwiązania, które zaproponowała okazały się skuteczne i są zgodne z moim światopoglądem.

Wiktor

Świetna terapeutka, która w niesamowity i prosty sposób potrafi odblokować myślenie, sprawić, że czujesz, że możesz wziąć życie w swoje ręce i pokonując problemy ruszasz do przodu. Dziękuję.

Michał

Rzeczowa terapeutka. Zwraca uwagę na problemy, a następnie pomaga je rozwiązać.

Łukasz

Terapia u Pani Doroty była dla mnie bardzo rozwijająca. Dzięki niej przeszłam dużą zmianę, która znacząco wpłynęła na poprawę mojego życia oraz relacji z innymi.

Iza

Zgłosiłem się do psychologa w bardzo ciężkiej sytuacji w moim życiu. Pani Dorota pomogła mi obrać drogę, dzięki czemu bardzo szybko mogłem w życiu prywatnym normalnie i samodzielnie funkcjonować. Bardzo dziękuję.

Wojciech

W mojej opinii Pani Dorota Braniewska to profesjonalna terapeutka, która chyba nigdy się nie poddaje 🙂

Gosia

Pani Dorota jest w mojej opinii bardzo życiową terapeutką i odpowiednią osobą na danym stanowisku. Jestem Jej wdzięczny, ponieważ bardzo pomogła mi w mojej życiowej rozterce!

Adam

Współpracę z Panią Dorotą oceniam jako dobrą. Mój problem udało się omówić na jednym spotkaniu. Ponieważ moje wątpliwości zostały rozwiane, nie miałam powodu wracać do tego tematu.

Natalia

Panią psycholog Dorotę Braniewską cenię za to, że jest osobą dającą ciepło i zrozumienie a przy tym konkretnie podchodzi do problemu, potrafi pomóc dając bardzo trafne rady.

Magda

Na wizytę u Pani Doroty Braniewskiej zgłosiłem się w momencie, gdy w moim małżeństwie sprawy zaszły tak daleko, że pojawiły się myśli o rozwodzie. Jednak już po pierwszym spotkaniu zacząłem w inny sposób postrzegać swoje relacje z żoną. Dzięki bardzo trafnym i praktycznym zaleceniom zmieniłem swoje nastawienie i zachowanie, co szybko zauważyła moja żona. Tak była tym zaskoczona, że postanowiła również pójść na wizytę do Pani Doroty, aby sprawdzić jak to jest możliwe i w dodatku w tak krótkim czasie (wcześniej o wizycie u psychologa nie chciała nawet słyszeć). O tego momentu na terapię chodziliśmy razem. To był przełom. Teraz ja mogłem dostrzec u mojej żony zmiany w myśleniu, postępowaniu i również w sferze uczuciowej. Za Pani mądrość, ciepło i niestrudzenie w walce o nas, szczere i ogromne DZIĘKUJEMY.

Agata i Michał

Przyznaję, że współpracując z Panią Dorotą nie spodziewałem się takich efektów, jakie osiągnąłem. Jej profesjonalne podejście, wsparcie i pełne zrozumienie problemów, mnie jako człowieka i mojej natury, pozwoliło mi całkowicie zmienić podejście do życia. Jestem naprawdę wdzięczny Pani Dorocie i będzie Ona pierwszą osobą, do której się zwrócę w przyszłości po opinię czy poradę w sytuacji tego wymagającej. Do tej pory nie zdawałem sobie sprawy, że wizytę u psychologa można potraktować podobnie jak wizytę u lekarza, u prawnika, czy innego specjalisty. Pani Dorota Braniewska zdobyła u mnie naprawdę ogromny szacunek. Bardzo Pani dziękuję : )

Grzegorz

Jestem bardzo zadowolona z terapii, jaką odbyłam u pani Doroty Braniewskiej. Już od pierwszego spotkania miałam bardzo pozytywne wrażenia, bo spotkałam bardzo ciepłą osobę, dlatego łatwiej było mi się otworzyć i opowiedzieć o swoim problemie (pracowałyśmy nad lękiem). Pani Dorota jest bardzo doświadczoną terapeutką, jest empatyczna i świetnie nawiązuje kontakt, trafnie ocenia potrzeby osoby, z którą pracuje, potrafi widzieć stan emocjonalny szerzej, tłumaczy wpływ odczuwanych emocji na organizm. Po terapii u pani Doroty zaczęłam czuć większą pewność siebie, którą wydobywałyśmy stopniowo podczas naszych spotkań. Zrozumiałam i oswoiłam lęk, jaki dopadł mnie w pewnym momencie życia. Dzięki pani Dorocie zrozumiałam, że porażka, jakiej doznajemy może być początkiem nowej, lepszej drogi, którą każdego dnia budujemy jako silniejsi, ponieważ poznaliśmy bardziej siebie i swój potencjał. Po każdej wizycie wychodziłam z gabinetu z nowymi wskazówkami od pani Doroty, które na bieżąco wcielałam w życie. Pani Dorota razem ze mną cieszyła się z moich „drobnych sukcesów” , a to z kolei dalej motywowało mnie do pracy nad sobą. Serdecznie dziękuję za ten wspólnie spędzony czas na terapii oraz dodatkowo za rady od pani Doroty – doświadczonej mamy i żony, które mogę wykorzystywać w swoim życiu rodzinnym.

Justyna

Byłem młodym i ambitnym człowiekiem, miałem stabilną sytuację zawodową i rodzinną, nie narzekałem na zdrowie. Moje problemy zdrowotne zaczęły się po narodzeniu dziecka, gdy żona była na urlopie wychowawczym. Zaczęło się od ataków wysokiego ciśnienia, zawrotów głowy, nóg jak z waty i wrażenia, że mogę nagle stracić przytomność – zdarzało się to kilka razy w tygodniu, a później praktycznie codziennie. Najpierw poszedłem do lekarza rodzinnego, który przepisał mi leki na obniżenie ciśnienia. Niestety to nie rozwiązało problemu. Potem były kolejne wizyty u internistów i innych specjalistów, które niczego nie wyjaśniały. Ataki nasilały się, a ja nabrałem przekonania, że mój stan jest poważny. Straciłem radość życia, bo bałem się, że każdy dzień może być ostatni. Nie chciałem sam zostawać z dzieckiem w domu, ponieważ bałem się, że podczas ataku stracę przytomność i dziecko zostanie bez opieki. Moje złe samopoczucie często uniemożliwiało mi prowadzenie samochodu. Ucierpiało też moje życie towarzyskie.

Ataki sprawiły, że bałem się jeździć komunikacją miejską, bo obawiałem się utraty przytomności, więc trudnej i krępującej sytuacji. Każdego dnia towarzyszył mi ogromny strach. Czasem wzywałem Pogotowie Ratunkowe. Codziennie nosiłem ze sobą ciśnieniomierz (w domu, w pracy, podczas wizyt u znajomych czy u rodziny) oraz tzw. tabletki uspakajające. Jeden z lekarzy zasugerował mi psychiczne podłoże moich dolegliwości, ale trudno było mi wtedy w to uwierzyć. Byłem przekonany o moich poważnych problemach z układem krążenia, mimo iż badania specjalistyczne nie wykazały choroby serca. Pomyślałem jednak, że nie mam nic do stracenia, dlatego też zgłosiłem się do psychologa – do Pani Doroty Braniewskiej, która zdiagnozowała u mnie zaburzenia lękowe. Pani Dorota wyjaśniła mi, skąd się bierze to zaburzenie, jak przebiega i jak się je leczy oraz zapewniła, że szybko wrócę do zdrowia, w co trudno mi było uwierzyć.

Przed pierwszą wizytą obawiałem się, czy otworzę się przed obcym człowiekiem, jednak od pierwszego spotkania nawiązaliśmy bardzo dobry kontakt z p. Dorotą. Podczas terapii omawialiśmy różne wydarzenia z mojego życia, zarówno bieżące, jak i te z dzieciństwa. To pomogło mi uświadomiłem sobie (pierwszy raz w życiu), jak duży wpływ na psychikę człowieka ma to, jak postrzega on rzeczywistość.

Pani Dorota nauczyła mnie technik radzenia sobie w trudnych sytuacjach, zadawała ćwiczenia, których celem było pokonanie własnych lęków. Stosowałem się do wszystkich zaleceń, ponieważ w pełni zaufałem p. Dorocie. Stało się tak, że napady lęku zaczęły słabnąć. Zyskałem wtedy całkowitą pewność co do trafnej diagnozy, właściwego sposobu leczenia mojej choroby i uwierzyłem w mój szybki powrót do zdrowia, co wcześniej gwarantowała mi p. Dorota.

Pani Dorota Braniewska jest bardzo kompetentnym psychoterapeutą, a również serdecznym i życzliwym człowiekiem. Nawet po 5-ciu latach od opisanych powyżej wydarzeń, korzystam czasem z konsultacji u p. Doroty.

Daniel

Zgłosiliśmy się z ogromnym problemem małżeńskim. Pani Dorota Braniewska stworzyła atmosferę życzliwości i akceptacji dla każdego z nas. Gdy ludzie są na siebie wściekli albo rozżaleni, wtedy bardzo trudno się rozmawia, jednak tutaj rozmowa zmierzała w kierunku wzajemnego zrozumienia. Pani Dorota uważnie filtrowała ważne informacje, powtarzając, aby każdy z partnerów usłyszał je. Na koniec usłyszeliśmy podsumowanie, które spowodowało moje szersze spojrzenie i już nic nie jest takie jak dawniej. Słowa Pani Doroty nadal we mnie pracują, a dwa miesiące już minęły i kolejne miesiące mijają. Wspominam tę wizytę jako jedno z najbardziej kluczowych doświadczeń, które wpłynęło na moje postrzeganie sytuacji. Podsumowując: warto rozmawiać i dobrze, żeby była przy tym uważna, życzliwa i mądra terapeutka – Pani Dorotka : )

Ania

Rzetelna osoba, prowadziła rozmowę konkretnie na temat problemu, z którym się zgłosiliśmy. Nie była to rozmywająca się w czasie rozmowa o niczym. Udzieliła nam porad i wskazówek, aby naprawić nasze małżeństwo. Krytykuje jeśli trzeba a chwali za odpowiednie zachowania. Byliśmy na jednym spotkaniu, ponieważ nie było potrzeby dalszej terapii, ale gdyby tak było, to zgłosilibyśmy się właśnie do Pani Doroty Braniewskiej, bo uważam, że jest Ona właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

Agata

Pierwszy raz korzystałem z tego typu pomocy, a była to ostatnia deska ratunku dla mojego związku. Mam wrażenie, że Pani Dorota, podobnie jak ja, z każdą wizytą rozkręcała się. Na każdej sesji wydobywała jakąś istotę sprawy, nad którą musiałem pracować i za każdym razem była to trafna sugestia. Po kilku spotkaniach mogę stwierdzić, że skorzystanie z pomocy Pani Doroty Braniewskiej było bardzo dobrym posunięciem. Serdecznie pozdrawiam od szczęśliwej pary 🙂

Arek

Pani Dorota to bardzo ciepła, spokojna i empatyczna terapeutka. Z ogromną cierpliwością wysłuchiwała mnie, gdy mówiłam o swoich problemach, potrafiła nazwać moje emocje i trafnie podsumowywała relacjonowane sytuacje. Każda sesja dawała mi nowe spojrzenie. Czasem krótka interpretacja trafiona „w punkt” tak wiele tłumaczy. Dziękuję za wszystko – dzięki wsparciu, jakie otrzymałam od Pani Doroty, udało mi się przetrwać kilka najtrudniejszych miesięcy w moim życiu 🙂

Monika

Fantastyczna i ciepła terapeutka, potrafi słuchać i zwrócić uwagę na sprawy ważne i ważniejsze. Dzięki Niej spojrzałam na świat i moich najbliższych z zupełnie innej perspektywy, uświadomiłam sobie ważność siebie samej i moich najbliższych. Pani Dorota Braniewska pomogła mi uświadomić sobie, że kluczem do zrozumienia siebie i innych jest rozmowa. Czas terapii u pani Doroty to był owocny czas!

Agata

Trafiając do Pani Doroty Braniewskiej byłem w trudnym momencie życia (rozstanie z żoną po 25 latach) i nie mogłem poradzić sobie z tą sytuacją. Nie widziałem przed sobą przyszłości, ani nadziei, co pozwoliłoby mi w żyć w miarę szczęśliwie. Dzięki pomocy Pani Doroty (rozmowy, zadania domowe) zrozumiałem, że życie toczy się dalej i że mogę być szczęśliwy, ale trzeba to życie chwycić jak byka za rogi i ruszyć do przodu. Bardzo dziękuję Pani Dorocie za zaangażowanie i pomoc w wyprowadzeniu mojej osoby na świat i kontakt z ludźmi.

Krzysztof

Komfortowa rozmowa, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, co daje poczucie bezpieczeństwa i ułatwia szczerość i otwarcie się. Czułam się rozumiana i wysłuchana, a poradę otrzymałam zgodną z moimi oczekiwaniami. Panią Dorotę jako psychologa polecam szczególnie tym osobom, które obawiają się psychologów „urzędników”.

Gabriela

Pani Dorota jest osobą, która naprawdę potrafi słuchać, jak również odgadywać potrzeby rozmówcy. Bardzo dobrze mi się z Nią rozmawiało i nie miałem żadnych oporów, aby powiedzieć o moich problemach. Gdy wysłuchała wszystkiego, dała mi kilka rad, które pomogą mi w życiu na pewno. Dziękuję, szczególnie za ostatnie spotkanie. Polecam wszystkim terapeutkę – Panią Dorotę Braniewską.

Piotr

Terapię u Pani Doroty Braniewskiej oceniam bardzo dobrze, to był bardzo miły kontakt. Czułem zaangażowanie Pani Doroty i chęć pomocy. Myślę, że te spotkania bardzo mi pomogły. Trochę zaskoczyło mnie to, że zacząłem patrzeć na siebie przez inny pryzmat. W mojej opinii Pani Dorota jest osobą otwartą i nie próbującą narzucać swojego zdania. To bardzo ułatwiło nam kontakt, a mi przyswojenie rzeczy, z którymi na wcześniej nie zgadzałem się. Ta otwartość była także szerszym polem do rozmowy która przebiegała nam wyjątkowo przyjemnie i interesująco.

Marcin

Jestem zadowolony z przebiegu sesji u Pani Doroty, która wykazała się otwartością, umiejętnością słuchania i chęcią rozwiązania moich problemów małżeńskich. Trafnie zdiagnozowała źródło naszych konfliktów, które są bardzo znaczące, nawet jeśli nie jedyne. Pani Dorota zwróciła uwagę na konieczność zmiany mojej postawy w relacji z żoną na bardziej otwartą niż dotychczas. Wizyty na pewno przyczyniły się do tego, że jest miedzy mną a żoną mniej napięć.

Paweł

Zadzwoń